Casting

Regulamin Agencji K&A Models

Wyrażam zgodę na reprezentowanie mojej osoby, przetwarzanie moich danych osobowych oraz wykorzystywanie wizerunku (zdjęć, nagrań, publikacje w internecie, magazynach itp.) w celach marketingowych (reklamowych) przez Agencję K&A Models.

  

Modelka oświadcza, iż ma prawo dysponować zdjęciami, które przedkłada agencji K&A Models w celu promocji własnej osoby. Agencja nie ponosi odpowiedzialności prawnej w przypadku naruszenia prawa autorskiego przysługującego osobie trzeciej względem przyniesionych / przesłanych przez modelkę zdjęć.
Zobowiązuję się do nie podejmowania pracy dla osób, firm, klubów, itp. poznanych poprzez agencję K&A Models (wykonywanie pracy, castingi, itp.) bez pośrednictwa w/w agencji oraz do wykonywania powierzonych prac punktualnie i zgodnie z ustaleniami poczynionymi przez strony przed rozpoczęciem pracy pod groźbą każdorazowej umownej kary pieniężnej w wysokości 1.000zł.

  

Modelka nie może rozpowszechniać fotorelacji z konkursów/ pokazów mody/ sesji zdjęciowych w promocji własnej osoby na stronach internetowych oraz w kontaktach z innymi agencjami. Wstawiając zdjęcia na jakiekolwiek portale społecznościowe, modelka zobowiązuje się do podpisania go adresem strony internetowej agencji K&A Models.

  

Zdjęcia wykonane modelce przez Agencję K&A Models nieodpłatnie są wyłączną własnością w/w agencji. Osoby niepełnoletnie, pragnące zaistnieć w naszej agencji zobowiązane będą do dostarczenia pisemnego oświadczenia z podpisem rodziców lub opiekunów prawnych. Na castingi organizowane przez naszą agencję zgłaszają się z rodzicem lub opiekunem prawnym.

K&A Models

 

Zapraszamy do współpracy z Agencja hostess K&A Models. Gromadzimy niezwykle bogatą bazę hostess z całej Polski. Współpracujemy z pięknymi dziewczynami, które mają siłę przekonywania i skutecznie promują towar i usługi firmy.  

Hostessy K&A Models wspierają działania naszych klientów w takich miastach jak:  Warszawa, Kielce.

Nasze hostessy obsługują targi, wystawy, promocje produktowe, pokazy mody, uroczystości firmowe, bankiety. Sprawdź naszą ofertę! 

Zapraszamy ! 
Agencja K&A Models 
Hostessy Warszawa - Kielce